Arkadaş Arıyorum Diyenler: Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Bu makalede arkadaş arıyorum diyenler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri ve arkadaş bulma uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz. Türkiye’de arkadaş arayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz arkadaş siteleri vardır. Bu arkadaş bulma siteleri sayesinde bayan arkadaş veya erkek arkadaş bulabilir ve yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Arkadaş bulma konusu ne kadar sıkıntılı olursa olsun internet çağı sayesinde arkadaş bulma artık çok kolaylaştı. Biz arkadaşlık siteleri ücretsiz olmalı diyenlerdeniz ve bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız. Okumaya devam ederseniz size bunun ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz.

Arkadaş arıyorum diyenler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri

Tinder

Tinder bir sayfası olmasa da arkadaş bulma konusunda en önde gelen uygulamalardan birisidir. Eğer romantik veya cinsel bir ilişki arıyorsanız Tinder kullanacağınız uygulamaların başında gelmektedir. Gerek erkek arkadaş gerekse de bayan arkadaş bulma konusunda dünyanın en çok kullanılan uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı Android veya IOS cihazınıza ücretsiz olarak indirerek Facebook veya Instagram profilinizi bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Erkek veya bayan arkadaş arıyorum diyenlerin bir numaralı tercihidir.

Okcupid

Okcupid aynen Tinder gibi ücretsiz bir arkadaş bulma uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz arkadaşlık uygulaması olan Okcupid ülkemizde çok kullanılmasa da özellikle ülkemize gelen yabancılar ile arkadaş olmak açısından idealdir. Telefonunuza indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Badoo

Bir diğer ücretsiz arkadaşlık sitesi olan Badoo bayan arkadaş arıyorum diyenler için bakılması gereken bir başka arkadaşlık sitesidir. İlk başta site olarak açılan Badoo artık uygulama üzerinden devam etmektedir. Tinder ve Okcupid kadar olmasa da hem ciddi bayan arkadaş arayanlar hem de erkek arkadaş arayanlar için fırsatlar sunan bir uygulamadır. Fakat Badoo kullanıyorsanız ayarlardan Google’da görünme opsiyonunu kapatmanızı öneririz, aksi takdirde burada isim ve soy isminizle açtığınız profil Google arama sonuçlarında çıkabilmektedir. Gizliliğe önem verenler için bu sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenle bu özelliği mutlaka kapatmanızı öneriyoruz.

Facebook Comments