Kullanım Koşulları

Dostumdostum.com internet sitesine girmeniz aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu nedenle aşağıda yer alan site kullanım koşullarını dikkatle okumanızı rica ederiz.

Dostumdostum.com internet sitesine girilmesi ve sitede yer alan bilgilerin kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan site sahibi ve yöneticileri sorumlu değildir.

Site yönetimi, işbu site ve site uzantısında mevcut her türlü bilgi ve site kullanım koşulları önceden bir ihtara gerek olmadan değiştirme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar. Bu nedenle site ziyaretçilerinin siteye girişte öncelikle bu sayfayı ziyaret etmeleri önerilir.

Bu internet sitesi başka internet sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir fakat işbu site yönetimi diğer sitelerde yer alan içeriklerden sorumlu değildir.

Dostumdostum.com sitesinde yer alan hiçbir bilgi, veri ve içerik kopyalanamaz ve izinsiz olarak kullanılamaz. Yalnızca iletişim formu üzerinden site yöneticileriyle iletişime geçilip izin alındıktan sonra gerekli referanslar verilerek kullanım hakkı sağlanabilir. Aksi takdirde site yönetimi yasal yollara başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

Facebook Comments